Напередодні Великодня в Мащанському ліцеї готували різні смаколики для захисників

Дата: 03.05.2022 15:44

Напередодні Великодня колектив Мащанського ліцею та небайдужі жителі готували різні смаколики для захисників та громадян, які через жахіття війни змушені були покинути рідну домівку. Для того, щоб всі змогли відчути свято було приготовано пасочки, м'ясо, ковбаси, міцний український хрін, "олів'є", крашанки. Діти підготували мотиваційні листи та малюнки.

Завдяки Івану Жуку це все, та пакунки від жителів с.Лісопіль, с.Маща було доставлено нашим захисникам та освячено.

Щиро вдячна, що поруч є люди, які завжди готові допомогти руками, фінансами і добрим словом! Низький уклін кожному, хто за ці два місяці вніс свою лепту у нашу спільну перемогу!

Директор Мащанського ліцею

Оксана СИРОТИНСЬКА