PowerCode Academy надала безкоштовний доступ до своїх курсів

Дата: 02.05.2022 14:47

Українська IT-школа PowerCode Academy опублікувала добірку курсів, які зробили безкоштовними.

Вони розраховані на тих, хто хоче освоїти професії з нуля.

Зараз у бібліотеці 4 таких курси: QA Manual, QA Automation, Frontend Base та Frontend Advanced. Загалом тут понад 100 відеоуроків і додаткові матеріали.

Модуль QA Manual

Після вивчення курсу людина розумітиме базові завдання, дії та інструменти QA, освоїть основи тестування, буде готовою проходити стажування та зможе претендувати на посаду QA trainee.

Модуль QA Automation

Тут можна вивчити сучасні методи автоматичного тестування, навчитися створювати автоматичні скрипти, які перевірятимуть роботу програми на підставі тест-кейсів, написаних QA-мануальниками.

Модуль Frontend Base

Модуль Frontend Advanced

Тут студенти познайомляться зі специфікацією мови ECMAScript, а також дізнаються, як створюються Single Page Application (SPA), навчаться користуватися NPM, Webpack і не тільки.

Джерело: MC.TODAY