Обласна бібліотека запрошує переселенців на курси комп'ютерної грамотності

Дата: 02.05.2022 14:38

Комунальний заклад обласної ради Рівненська обласна бібліотека (бібліотека на Лебединці) продовжує підтримувати переселенців в різний спосіб. Книгозбірня організовує різні заходи, щоб допомогти внутрішньо переміщеним особам пережити цей складний період.

??Так, Школа цифрової грамотності для дорослих, яка діє в бібліотеці, продовжила набір на безкоштовні курси комп'ютерної грамотності для ВПО та людей віком 50+.

??На навчання запрошують тих, хто має мінімальні знання або ж взагалі не вмієте користуватися комп'ютером. Навчальний процес проходитиме у невеликих групах, щоб було зручно засвоювати інформацію та відпрацьовувати практичні навички. Кожного учня забезпечують робочим місцем та окремим комп’ютером.

??Ознайомитися з програмою курсу комп’ютерної грамотності для ВПО та людей 50+, а також іншими курсами, які проводять в бібліотеці на Лебединці, можна за посиланням: http://libr.rv.ua/.../132-kursi.../cifrovoi-gramotnosti/.

??Записатися на навчання можна за номерами телефонів: +38 (067) 360-74-27, (0362) 63-57-49.

Джерело: Рівненська обласна рада