Дата: 02.05.2022 14:26

З початку березня СОС Дитячі Містечка в рамках програми Сash assistance надає багатоцільову грошову допомогу прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та сім’ям опікунів, в яких виховуються від 3-х дітей віком до 18 років.

??Програма діє в 10-ти областях України. На першому етапі допомога надається родинам у Херсонській, Запорізькій, Луганській, Харківській та Чернігівській областях. На наступних — у Київській, Сумській, Донецькій, Миколаївській та Житомирській.

???? Грошова допомога становить 2200 грн/міс на одного члена родини. Виплати здійснюються протягом трьох місяців.

?? Для участі в програмі Сash assistance та отримання допомоги заповніть форму за посиланням: https://bit.ly/3MAvAjH.

Протягом 2-х днів після подання заявки наші фахівці розглянуть її та, у разі відповідності усім критеріям цільової групи, зв’яжуться з вами.

???? Важливо: одна сім'я може подати не більше однієї заяви (реєструється 1 особа від сім'ї).

Джерело: СОС Дитячі Містечка Україна