ADRA Ukraine розпочинає проєкт "Допомога незахищеним верствам населення, які опинились в кризовій ситуації через військові дії"

Дата: 02.05.2022 11:37

Виконавчий  комітет Малолюбашанської сільської ради повідомляє, що Благодійною Організацією «Благодійний фонд «Адвентистське Агенство Допомоги та Розвитку в Україні» реалізується гуманітарний проєкт. В зв’язку з цим, започатковано проект «Допомога незахищеним верствам населення, які опинились в кризовій ситуації через військові дії» в вигляді грошової благодійної допомоги для задоволення нагальних потреб особам, які підпадають  під наступні категорії:

- одинокі матері, які самостійно ведуть своє господарство та виховують дітей без чоловіків;

- діти з групи ризику (діти з інвалідністю);

- особи похилого віку старше 50 років з особливими потребами;

- особи з обмеженими можливостями та особи з важкими хронічними захворюваннями та травмами, пов’язаними з конфліктом;

- особи, які не мають доступу до доходів або основних потреб (таких як харчування, проживання тощо).

Період реалізації проекту з 18.03.202 по 18.05.2022.

Для отримання необхідної допомоги необхідно зареєструватися на сайті www.adra.ua.

За отриманням консультацій можете звертатись до Малолюбашанської сільської ради за адресами:

с.Мала Любаша, вул.Соборна,10,  інспектор - Вікторія СУПРУНЕЦЬ;

с.Мирне, вул.Центральна, 50, інспектор - Тетяна КАЛЕНЧУК;