Пам’ятаємо, згадуємо Чорнобиль

Дата: 02.05.2022 09:05

Жодні трагедії не минають безслідно. Вони впливають на наше життя не залежно, чи ми були їх свідками. Знати і розуміти наслідки Чорнобильської трагедії надзвичайно важливо.

Публічно-шкільна бібліотека-філіал с.Маща пропонує віртуальну книжкову виставку "Пам’ятаємо, згадуємо Чорнобиль". Сьогодні, у 36-літню річницю, можливо одним із гідних варіантів буде взяти до рук книгу, щоб згадати, уявити або осмислити. Книжки про Чорнобильську трагедію несуть у собі яскраві переживання та відчуття всієї повноти трагедії, яка відбулася, стають актуальними не лише напередодні річниці аварії, але й тоді, коли ви у собі відкриваєте відчуття взаємозалежності власних, здавалося б, незначних дій, та крихкості навколишнього світу. Збагачення свого досвіду свідченнями та дослідженнями подібного штибу, можуть убезпечити наступні покоління від згубних вчинків.

Бібліотекар ПШБФ с.Маща

Софія САВЧУК