Дата: 25.04.2022 09:38

??Якщо ви вимушено виїжджаєте з України через військову агресію росії - обов’язково зареєструйтеся в системі «ДРУГ» https://tripadvisor.mfa.gov.ua/

????Це спеціальна система Міністерства закордонних справ України, в яку ви вносите свої дані і повідомляєте МЗС та всім закордонним дипломатичним установам про своє перебування у певній країні.

????Проєкт Добровільної реєстрації українських громадян при подорожах за кордон («ДРУГ») є ефективним інструментом попередження, за потреби – розшуку та надання сприяння громадянам України в разі надзвичайних подій за кордоном – природних катаклізмів, соціальних заворушень, військових конфліктів.

????У разі, якщо ви бажаєте зареєструватися у системі «ДРУГ», пропонуємо Вам заповнити електронну анкету, яка складається з таких розділів:

????Інформація про особу, яка подорожує

????Маршрут подорожі та період перебування за кордоном

????Інформація про близьких осіб, які подорожують

????Контактна особа в Україні

????У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, до якої ви зареєструвалися, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на ваш номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з вами або з особами, яких ви зазначили у анкеті.

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація