Для дітей створили комікс про мінну безпеку

Дата: 25.04.2022 09:25

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України  забезпечило виготовлення  для дітей  навчальних посібників поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Посібники «Мінна безпека не без ПЕК» та «Безпечний Пекосвіт» створені у форматі коміксів.

«В умовах воєнного стану є великий ризик нещасник випадків серед цивільного населення, особливо дітей та підлітків. Тому навчальні матеріли були створенні для підвищення рівня обізнаності дітей про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів, навчання базовим правилам безпечної поведінки у разі їх виявлення», - зазначають у Мінреінтеграції.

Навчальні посібники отримали схвалення від ДНЗ «Інституту модернізації змісту освіти» для використання в освітньому процесі та рекомендовані для вивчення дітям і батькам.

Завантажити видання можна безкоштовно за посиланням: «Мінна безпека не без ПЕК»«Безпечний Пекосвіт».

Джерело: Рівненська обласна рада