Рятувальники застерігають щодо безпечного проведення Великодня

Дата: 21.04.2022 16:56

Великдень - свято традиційно пов’язане не тільки з освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Головне управління ДСНС України у Рівненській області застерігає! Не допустіть нещасних випадків під час свят, дотримуйтесь правил пожежної безпеки.

В першу чергу настоятелям культових споруд слід пам'ятати:

• необхідно призначити відповідальних осіб за дотриманням протипожежного режиму;

• молитовні зали повинні бути обладнані вогнегасниками;

• підсвічники та інші пристрої, у яких використовується відкритий вогонь, необхідно встановлювати на негорючу поверхню, яка виступає за їх габарити не менше ніж на 0,5 м;

• приміщення культових споруд повинні своєчасно очищуватись від горючого сміття і постійно утримуватися в чистоті.

Тож аби свята пройшли без надзвичайних пригод Рятувальники звертаються до священнослужителів з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки! Звертаємо вашу увагу саме на обережність під час богослужінь і просимо із розумінням поставитись до застережень та вжити всіх необхідних заходів щодо попередження займань.