Оновлено строки повторного огляду осіб з інвалідністю та дії деяких медичних документів в умовах воєнного стану

Дата: 20.04.2022 11:12

#ЮрПорадник повідомляє, що урядом внесено чергові зміни до порядку проведення медико-соціальної експертизи на період воєнного стану. Так, згідно з Постановою Кабміну від 30.03.2022 № 390 за умови неможливості направлення:

???? осіб з інвалідністю та осіб, яким встановлено ступінь втрати професійної працездатності (у відсотках), лікарсько-консультативною комісією на медико-соціальну експертизу ТА

???? дітей з інвалідністю лікарем до лікарсько-консультативної комісії

повторний огляд таких осіб, який мав відбутися під час воєнного стану, дозволено здійснювати протягом 6 місяців після припинення або скасування воєнного стану.

При цьому до останнього числа 6-го місяця після припинення або скасування періоду дії воєнного стану продовжується:

? інвалідність та ступінь втрати професійної працездатності (у відсотках) - якщо раніше не буде проведено повторний огляд;

? індивідуальна програма реабілітації (у разі коли у ній встановлений строк повторного огляду, що припав на період дії воєнного стану, та в особи з інвалідністю відсутня можливість пройти МЕСК, а в дитини з інвалідністю - ЛКК закладу охорони здоров’я) - якщо раніше не буде проведено повторний огляд і не отримано відповідну індивідуальну програму реабілітації.

______________________

? Залишилися запитання до юриста? Отримайте безоплатну правову допомогу від БФ Право на захист:

???? 24/7 у чат-боті Юридичний порадник для ВПО (Viber, Telegram, Facebook (Messenger)) ???? https://chatbot.r2p.org.ua/

?? з 07:00 до 22:00 - за номерами гарячої лінії: +38 (099) 507 50 90, +38 (068) 507 50 90, +38 (093) 507 50 90 та ???? у Telegram-каналі ???? https://t.me/pravonazahyst

???? через електронну пошту ???? vpl.pravo@r2p.org.ua

Норвезька рада у справах біженців в Україні - правова допомога