A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Спалювання сухої трави може спричинити аварійне вимкнення повітряних ліній електропередачі

Дата: 19.04.2022 09:37
Кількість переглядів: 562

3 метою збереження життя та здоров’я населення, запобігання аварійним вимкненням повітряних ліній електропередачі та забезпечення безперебійного електропостачання Рівненської області доводимо до населення, землекористувачів та суб’єктів господарської діяльності інформацію про недопущення випалювання стерні, сухих рослин та сміття.

Територією Рівненської області проходять магістральні лінії електропередач 220 - 750 кВ, через які здійснюється передача електричної енергії від Рівненської АЕС i які входять в єдину енергетичну систему України.

Якщо низові пожежі виникають в охоронних зонах повітряних ліній це призводить до аварійного вимкнення ЛЕП — відбувається перекриття ізоляційного проміжку на землю через іонізоване повітря та продукти горіння.

Аварійне вимкнення повітряних ліній електропередачі може призвести до нещасних випадків із населенням, виникнення нештатних та аварійних режимів роботи Рівненської AEC та електропідстанцій 220 – 750 кВ, виходу з ладу електричного обладнання та апаратури релейного захисту i, як наслідок, спричинити порушення електропостачання Рівненської області.

Вчергове закликаємо бути відповідальними й законослухняними!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора