На Рівненщині створили освітній хаб

Дата: 14.04.2022 09:49

?Там, зокрема, пропонують безкоштовно вивчати українську мову. Курс викладатимуть кращі філологи, науковці і дослідники області.

?????Цей хаб не випадково розміщений у Рівненській малій академії наук учнівської молоді.

????????«Освітній хаб Рівненщини стане у пригоді учням, студентам, батькам та усім бажаючим. Курс читатимуть і для внутрішньо переміщених осіб. Його назвали «Говори українською вільно». Для реалізації цієї ініціативи ми залучили найкращих фахівців області», - розповів директор Рівненської малої академії наук учнівської молоді Олександр Андрєєв.

?????Заняття проходитимуть в онлайн-режимі. Для початку набиратимуть дві вікові групи: дорослу та учнівську. Курс читатиме Світлана Наумець, керівниця гуртка «Українська мова».

????Також Олександр Андрєєв додав, що це лише початок ініціативи. Робота над іншими послугами триває.

?????Записатися у групу можна за посиланням: https://man.rv.ua/.../movnyy-kurs-dlia-vymusheno...

????До слова, наразі на Рівненщині проживає більше 42 тисяч переселенців. Щодня ця цифра зростає більш як на пів тисячі.

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація