Долучайтеся до Всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

Дата: 07.04.2022 15:09

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та жителі Малолюбашанської територіальної громади!

Рішенням виконавчого комітету від 25.03.2022 року № 30 “Про затвердження Плану заходів щодо проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території населених пунктів сільської ради” у період з 04 квітня 2022 року до 22 квітня 2022 року на території Малолюбашанської територіальної громади проводиться акція з благоустрою “За чисте довкілля” та День благоустрою території населених пунктів — 15 квітня 2022 року.

Отже, для забезпечення екологічного добробуту жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти й порядку в громаді, поліпшення стану довкілля, покращення благоустрою та озеленення територій населених пунктів після зимового періоду запрошуємо вас долучитись до низки заходів з прибирання території громади, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях та  господарських територіях.

Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.

Пам’ятайте: чиста громада — це показник культури мешканців, які проживають у ній!