Переконайтесь у відсутності заборгованості перед бюджетом та у разі її наявності, за можливості, сплатіть борг

Дата: 05.04.2022 16:33

В ГУ ДПС У Рівненській області звертають увагу, що громадяни можуть провести звірку щодо власних платежів. Така процедура дасть можливість переконатися у відсутності заборгованості перед бюджетом, яка виникла у попередні періоди та у разі її наявності, за можливості, сплатити борг.

Перевірити стан розрахунків з бюджетом громадяни можуть у Центрах обслуговування платників за місцем реєстрації (податкової адреси). Беручи до уваги воєнний стан, який діє по всій території нашої країни, радимо скористатись електронними сервісами податкової служби, зокрема за допомогою меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua/).

Наголошуємо, наявність податкового боргу  призводить до негативних наслідків для державної казни та фінансової стабільності нашої країни.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області