В Україні діє національна платформа продовольчої безпеки

Дата: 04.04.2022 11:00

В Україні діє національна платформа продовольчої безпеки ????. За 10 днів її роботи зареєструвалися і почали працювати більше 1000 користувачів. Тут розміщені запити і пропозиції для потреб ЗСУ, тероборони, громадян України та торговельних мереж.

Платформа зручна для пошуку найнеобхідніших продуктів і товарів, пропозицій для виробників.

У період, коли відбувається переміщення бізнесу, втрачені налагоджені зв'язки, вона є зручним механізмом поновлення партнерських стосунків ???? і налагодження роботи.

Закликаємо агрофірми, виробників, торговельні мережі, військові адміністрації та органи влади активніше користуватись цим майданчиком.

Нагадаємо, Національна платформа продбезпеки створена для об’єднання зусиль виробників харчових продуктів, міжнародних організацій, торгових мереж для розвитку української економіки в умовах війни. Через неї можна поінформувати учасників ринку про свої потреби, а також сповістити про наявні пропозиції.

Реєстрація та робота на платформі https://dpss.creatio.com/Login/SspLogin.aspx для всіх учасників безкоштовна.

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація