ПОДАРУЄМО СВЯТО КНИГИ І ЧИТАННЯ УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ! «НАЦІЯ, яка ЧИТАЄ — НЕПЕРЕМОЖНА!»

Дата: 30.03.2022 08:33

Саме під таким гаслом цьогоріч проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Це найбільше книжкове свято в цьому році проходить в важкий воєнний час, але, ми знаємо, що читання допомагає відволіктися хоча б на деякий час від страшної реальності.

Публічно-шкільна бібліотека-філіал с.Маща також приєднується до Всеукраїнського тижня дитячого читання, і пропонує ознайомитися з книжковими виставками найкращих дитячих книг. В нашій бібліотеці на Вас чекає не тільки приємна атмосфера бібліотечного затишку, а й різноманітні за темами та жанрами дитячі видання. Тож юні читачі зможуть підібрати для себе цікаве і корисне.

Читаємо більше і перемагаємо ворога разом з книжками!

Бібліотекар ПШБФ с.Маща

Софія САВЧУК