На Рівненщині розпочав роботу Центр економічного розвитку та релокації бізнесу

Дата: 25.03.2022 12:16

?Його мета - супровід переведення бізнесу із постраждалих від війни регіонів у нашу область.

??Щоб скоординувати роботу в цьому напрямі, діє гаряча лінія 0 800 332 723 та бот у телеграмі @rivnerelocation_bot

?Річ у тім, що Рівненщина включена до державної програми підтримки тимчасового переміщення бізнесу із зони бойових дій. І для цього існують передумови. Тут відіграє роль і фактор безпеки (адже область - тилова),і розвинена транспортна інфраструктура, і база даних земельних ділянок та об’єктів нерухомості, які можуть бути запропоновані представникам бізнесу, і юридичний та інформаційно-консультативний супровід.

????«Ми готові до активної участі у зазначеній державній програмі і запрошуємо представників бізнесу постраждалих регіонів України до співпраці, - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. - Для перемоги нам необхідно розвивати економіку, підтримувати місцевий бізнес та допомагати адаптуватися бізнесу із постраждалих регіонів України».

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація