Відбулося засідання позачергової дев'ятнадцятої сесії Малолюбашанської сільської ради восьмого скликання

Дата: 24.03.2022 13:59

23 березня 2022 р. відбулося засідання позачергової 19 сесії Малолюбашанської сільської ради на яку зареєструвалося 19 депутатів з 22 обраних. Головним питанням порядку денного було внесення змін до бюджету Малолюбашанської територіальної громади на 2022 р. для закупівлі паливно-мастильних матеріалів для сил спротиву громадян та закупівлі продуктових наборів для внутрішньо-переміщених осіб, що проживають на території  нашої громади.

Не менш важливими питаннями у воєнний стан було розглянуто та проголосовано зняття премій та коригування розміру надбавки з керівного складу Малолюбашанської сільської ради, а саме голови, секретаря, заступників сільської голови та керуючої справами виконавчого комітету. Під час воєнного стану потрібно економити кошти сільського бюджету, щоб зберегти заробітну плату кожному працівнику Малолюбашанської громади.

Разом до перемоги!!! Слава Україні!!! Героям Слава!!!