Національний банк відкрив рахунок для гуманітарної допомоги українцям, постраждалим від російської агресії

Дата: 14.03.2022 10:28

????Рахунок використовуватиметься для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону. ????Міністерство соціальної політики використовуватиме зібрані кошти для забезпечення підтримки громадян України, які найбільше страждають від війни.

«????Російська агресія залишила тисячі українців без житла, грошей, одягу, їжі та інших елементарних речей. Проте Україна???????? та світ не залишають їх наодинці зі своїм горем – фінансова підтримка активно надходить як від громадян нашої держави, так і з-за кордону. Щоб упорядкувати надходження коштів???? від донорів на гуманітарну допомогу постраждалим від війни українцям, Національний банк відкрив Мінсоцполітики рахунок, який акумулюватиме благодійні внески на соціальні потреби у військовий час. На відміну від спецрахунку, відкритого для фінансування потреб Збройних Сил України, кошти з цього рахунку витрачатимуться для допомоги громадянам, які найбільше страждають від війни з Росією», – зазначив Голова Національного банку України Кирило Шевченко.

?Отримані на цей рахунок кошти спрямовуватимуться Міністерством соціальної політики на:

????задоволення продовольчих потреб та облаштування місць розміщення біженців та громадян, які у зв’язку з бойовими діями залишили місце свого проживання;

????забезпечення їх одягом та взуттям, надання ліків та медичних препаратів;

????забезпечення населення товарами першої необхідності,

????надання одноразової грошової допомоги, задоволення інших першочергових потреб життєдіяльності людини.

?Реквізити рахунку Міністерства соціальної політики: UA823000010000032302338301027

?????Рахунок – мультивалютний, створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – у іноземній валюті (доларах США, євро, британських фунтах), так і від українського бізнесу та громадян – у національній валюті.

?????Національний банк за потреби оновлюватиме перелік реквізитів для надання благодійної допомоги, спрямованої на гуманітарні цілі.

??Підтримуйте Україну, допомагайте українцям!????????

?????Реквізити для зарахування коштів у різних валютах за посиланням: https://www.msp.gov.ua/.../nacionalniy-bank-vidkriv...

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація