A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, ОПІКУНІВ, ПІКЛУВАЛЬНИКІВ, ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ!

Дата: 07.03.2022 14:45
Кількість переглядів: 81

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 01 березня 2022 р. № 179

Київ

Про внесення змін до пункту 2? Правил перетинання державного кордону громадянами України

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до пункту 2? Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. № 57 (ЗП України, 1995 р., № 4, ст. 92; Офіційний вісник України, 2002 р., № 1, ст. 4; 2003 р., № 37, ст. 1981; 2004 р., № 30, ст. 2015; 2007 р., № 52, ст. 2130), зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 24 лютого 2022 року.

         Прем’єр-міністр України                       Д. ШМИГАЛЬ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 1 березня 2022 р. № 179

ЗМІНИ,
 що вносяться до пункту 24 Правил перетинання
 державного кордону громадянами України

1. В абзаці четвертому слово “зарахованих? замінити словами “але які зараховані?.

2. Після абзацу шостого доповнити пункт абзацами такого змісту:

“Виїзд за межі України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які не досягли 18-річного віку, визначених в підпунктах 2—5 пункту 6 цих Правил, в супроводі осіб, які уповноважені законними представниками дитини, здійснюється за наявності письмового погодження органу опіки та піклування чи військової адміністрації на виїзд із зазначенням держави прямування.

Виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків та за наявності паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини (за відсутності паспорта громадянина України)/ документів, що містять відомості про особу, визнаних Держприкордонслужбою.?.

У зв’язку з цим абзаци сьомий — дев’ятий вважати абзацами
 дев’ятим — одинадцятим.

3. Абзац дев’ятий викласти в такій редакції:

“Після прибуття дітей, зазначених в абзацах першому, четвертому, сьомому та восьмому цього пункту, за межі України особи, що супроводжують дитину, зобов’язані протягом одного робочого дня звернутися до консульської установи України в країні перебування для постановки дитини на тимчасовий консульський облік.?.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора