УВАГА! Державна міграційна служба України інформує

Дата: 04.03.2022 14:39

Дорогі українці! Просимо взяти до відома важливу інформацію!!!

Для ідентифікації на території України громадян України, у яких втрачені або знищені документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, МОЖЛИВО використовувати е-паспорт та е-паспорт для виїзду за кордон, сформовані засобами мобільного застосунку "ДІЯ". Така можливість передбачена статтею 14¹ Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

Всі е-паспорти, що відображаються у мобільному застосунку "ДІЯ", вважаються дійсними.

Разом із тим, для збереження можливості подальшого відображення електронних документів, НЕ рекомендується виходити із облікового запису в мобільному застосунку "ДІЯ", а також не здійснювати його переінсталяцію! Оскільки після згаданих процедур е-паспорти тимчасово не зможуть бути відображені.

• ВАЖЛИВО: Про повноцінне відновлення відображення е-паспортів у мобільному застосунку ДІЯ буде повідомлено додатково.