Відбулась позачергова сімнадцята сесія Малолюбашанської сільської ради восьмого скликання

Дата: 24.02.2022 20:24

Враховуючи введення воєнного стану в Україні, сьогодні, 24 лютого, Малолюбашанським сільським головою Світланою Ковальчук було скликано позачергове засідання сесії Малолюбашанської сільської ради.

Депутати виcловили свої бачення та пропозиції з приводу подальших дій для забезпечення життєдіяльності громади та своїм рішенням внесли зміни до сільського бюджету Малолюбашанської територіальної громади. Визначено першочергові завдання та проблеми, які потребують нагального вирішення.

Наразі у пленарному засіданні оголошено перерву для формування конкретного плану дій та подальшого прийняття необхідних рішень.

Після засідання в.о.головного лікаря КНП "Малолюбашанський центр ПМСД" Ольга Дідух провела для депутатів та керівників комунальних підприємств сільської ради навчання з надання невідкладної медичної допомоги.