У січні жителі Рівненщини самостійно задекларували понад 81 млн гривень доходів

Дата: 17.02.2022 16:24

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за перший місяць 2022 року жителі краю  подали 499 декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу склала близько 82 млн гривень. За поданими деклараціями узгоджено до сплати в бюджет майже 660 тис грн податку на доходи фізичних осіб та понад 86 тис грн військового збору.

Також 11 громадян задекларували право на податкову знижку задля повернення частини податку на доходи фізичних осіб, утриманого із заробітної плати. Сума ПДФО, визначена такими платниками до повернення,  42 тис гривень.

З детальною інформацію щодо декларування доходів, отриманих у 2021 році, можна ознайомитися за посиланням: https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2022/.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області