Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника

Дата: 16.02.2022 15:01

Факт надходження дарів у бібліотеку – показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті, яскраве свідчення опікування її долею.

Завдяки акції "Подаруй бібліотеці книгу" книжковий фонд публічно-шкільної бібліотеки-філіалу с.Маща поповнився цікавими, сучасними книгами. Від небайдужих людей бібліотека отримала в дар 40 книг для дітей та 25 книг для дорослого читача.

Я завжди щиро і безмежно вдячна за подаровані книги, бо впевнена – вони стануть важливою частинкою фонду бібліотеки, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу, відродженні культури та духовному зростанні і обов’язково знайдуть свого читача.

Щиро дякую всім хто долучився до акції. А своїх юних читайликів та їхніх батьків запрошую на книжкові новинки, буду рада бачити вас у стінах нашої бібліотеки!

Бібліотекар ПШБФ с.Маща

Софія САВЧУК