Виставка однієї книги "Гаряча кров афганської війни"

Дата: 16.02.2022 09:41

Афганська війна - трагічна сторінка нашої історії. Через її горнища пройшли понад 160 тис. українців, серед них наші земляки. До дня виводу  військ з Афганістану в  публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Маща оформлено виставку однієї книги "Гаряча кров афганської війни". У цій книзі автор Олександр Никончук зібрав спогади 24 колишніх афганців з Костопільського та Березнівського районів Рівненської області. Це книга про тих, хто знає і розуміє слово  "війна", тих, хто йшов пліч-о-пліч по дорогах Афганістану, тих, хто не повернувся.

На сторінках книги  є розповідь і про нашого односелець Сергія Хлевнюка.

Автор у цій книзі також розмістив фото і розповіді про жителів Костопільського району, які полягли на тій страшній війні.  На превеликий жаль, в Афганістані загинув і наш земляк - уродженець с.Кам'яна Гора - Ігор Мартинюк. Вічна пам'ять тим, хто не повернувся.

Бібліотекар ПШБФ с.Маща

Софія САВЧУК