Податкова амністія: встигніть скористатись пільговою ставкою щодо іноземних активів

Дата: 04.02.2022 18:44

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані станом на 01.01.2021 належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи, як: грошові кошти, валютні цінності, цінні папери, рухоме та нерухоме майна в Україні та закордоном.

Зверніть увагу, що 1 березня 2022 року завершується період одноразового (спеціального) добровільного декларування іноземних активів за пільговою ставкою 7%. У подальшому до завершення кампанії, тобто з 01.03.22 до 01.09.22, валютні цінності, розміщені на рахунках в іноземних банках, можна буде легалізувати, сплативши 9% від суми активу.

Декларація подається до Державної податкової служби України безпосередньо платниками через Електронний кабінет.

Консультації та роз’яснення щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування можна отримати в Центрах обслуговування платників або за телефоном «гарячої лінії»  - (0362) 692-528.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області