A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

На підтримку українських військових жителі Рівненщини сплатили понад 38 мільйонів гривень

Дата: 04.02.2022 08:23
Кількість переглядів: 40

У січні поточного року на підтримку українських військових роботодавці та фізичні особи Рівненщини перерахували до бюджету 38,6  млн грн військового збору, що на 4,0 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомила заступник начальника  Головного управління ДПС у Рівненській області Надія Друзюк.

Відповідальність та патріотизм платників податків, які сумлінно виконують свій конституційний обов’язок щодо сплати податків до бюджету, забезпечує стабільне надходження до бюджету військового збору, зазначає Надія Друзюк.

Нагадаємо, військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки української армії. Ставка складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Водночас звертаємо увагу, що громадяни, які в минулому році отримали доходи, з яких не сплачено податки, зобов’язані до 1 травня поточного року задекларувати такі доходи, подавши річну податкову декларацію. Задекларований податок та військовий збір слід сплатити до 01 серпня цього року.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора