Податкова амністія: за розголошення відомостей з одноразової добровільної декларації передбачена відповідальність

Дата: 02.02.2022 16:17

В ГУ ДПС у Рівненській області інформують, що відомості, які містяться в одноразових (спеціальних) добровільних деклараціях та доданих до них документах, є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, та його посадовими особами без письмової згоди декларанта, крім випадків, коли це прямо передбачено законами або рішенням суду.

За розголошення такої інформації, у тому числі внаслідок службової недбалості або допуску до інформації інших осіб, які не мають такого права, а також незаконне використання таких відомостей посадові особи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, притягаються до цивільної, адміністративної, кримінальної та іншої відповідальності згідно із законом.

Більше про податкову амністію – за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області