Платники податків Рівненщини сплатили на захист довкілля понад 55 млн гривень

Дата: 28.01.2022 09:04

Як повідомила заступник начальника ГУ ДПС у Рівненській  області Зоя Хоній, у 2021 році платниками податків краю до зведеного бюджету забезпечено надходження екологічного податку у сумі 55,5  млн гривень. Із загальної суми надходжень, до державної казни спрямовано майже 38,6 млн грн, до місцевих бюджетів сплачено 16,9 млн гривень.

Надходження екологічного податку є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, а також запровадження новітніх технологій у виробництво для запобігання негативному впливу на довкілля, - зазначили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області.

Екологічний податок сплачується суб’єктами господарювання за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, у тому числі за викиди двоокису вуглецю, скиди забруднюючих речовин, безпосередньо, у водні об’єкти, розміщення та тимчасове зберігання відходів.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області