A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

До бюджетів територіальних громад Рівненщини сплачено 152,1 млн грн акцизного податку

Дата: 26.01.2022 15:40
Кількість переглядів: 119

За 2021 рік до місцевих бюджетів територіальних громад Рівненської області  сплачено акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на загальну суму 152,1 млн гривень. Це на 15,5 відс., або на 20,4 млн грн більше ніж за відповідний період 2020 року.

Зазначений показник забезпечено за рахунок сплати суб’єктами господарювання акцизного податку від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів до бюджету тієї територіальної громади, на території якої ними здійснюється діяльність з продажу підакцизних товарів. Це суттєво впливає на збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

На розвиток своїх громад отримали бюджети міста Рівне 77,9 млн грн., Рівненського району - 32,4 млн грн., Сарненського району - 18,6 млн грн, Вараського району-12,0 млн грн та Дубнівського району – 11,6 млн гривень.

Покупці підакцизних товарів можуть впливати на сплату акцизного податку до місцевих бюджетів, вимагаючи розрахунковий документ у продавця. Адже сума акцизного податку, що сплачується до місцевих бюджетів відображається у фіскальному чеку. Коли ж при продажу підакцизних товарів не видано фіскальний чек, то відповідно не сплачено акцизний податок. Як наслідок – бюджет територіальної громади, на території якої здійснюється такий продаж, не отримує відповідні кошти.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора