Відзначення Дня Соборності України

Дата: 22.01.2022 16:16

Традиційно 22 січня в нашій державі відзначають День Соборності України. Цього року виповнюється 103-тя річниця проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Напередодні відзначення цієї знаменної дати, перший заступник сільського голови Олександр Курсик та працівники Малолюбашанської сільської ради поклали квіти до пам'ятника учасникам національно-визвольної боротьби за незалежність України 1918-1939 р.р. та 1941-1945 р.р. та до пам'ятника борцям за волю України.

Цього ж дня о 12.00 на кордоні Сарненського району й Рівненського району пройшла традиційна символічна акція. "Живий ланцюг єдності", що символізує єдність української держави, утворили делегації Малолюбашанської, Березнівської та Малинської громад.