A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

На Рівненщині підприємці надають перевагу програмним РРО

Дата: 12.01.2022 16:40
Кількість переглядів: 77

За останніми даними суб’єкти господарювання Рівненщини лише за десять днів січня поточного року вже зареєстрували та використовують при проведенні готівкових розрахунків 1047 програмних реєстраторів розрахункових операцій. Понад 95% новітніх РРО зареєстровано підприємцями-фізичними особами.

Всього в області зареєстровано 8839 одиниць касової техніки, з яких майже 3 тисячі – це новітні програмні РРО.

Начальник управління електронних сервісів ГУ ДПС у Рівненській області   Ірина Клинова зауважує, що суттєве зростання бажаючих зареєструвати ПРРО для проведення готівкових розрахунків пов’язано, в першу чергу, з новими вимогами щодо застосування касових апаратів  підприємцями – платниками єдиного податку. 

Посадовець наголошує, що  ПРРО – це програмне забезпечення, яке надається платникам безкоштовно, а його основні переваги –  простота експлуатації, зручність, мобільність та автоматизованість.

Нагадаємо, що зареєструвати програмний РРО можна дистанційно, в онлайн-режимі на вебпорталі ДПС. Детальна інструкція та наочні матеріали, зокрема, відео роз’яснювального характеру про те, як правильно зареєструвати програмний РРО, розміщено у банері «Програмні РРО».  

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора