Мирненський заклад дошкільної освіти "Журавлик-2"

Дата: 21.12.2021 08:27

Мирненський заклад дошкільної освіти «Журавлик-2» вже 35 років поспіль відчиняє свої двері найменшим мешканцям таких сіл як Мирне, Данчиміст, Тихе та Моквин.

Заклад дошкільної освіти розрахований на 80 місць при умові функціонування 4-х груп. У закладі станом на 01.09.2021 рік функціонує 3 вікові групи: загального розвитку: молодша група – 1 (16 дітей), середня група – 1 (19 дітей), старша група – 1 (18 дітей). Всього вихованців у ЗДО – 53.

Керуючись ст. 19 Закону України "Про дошкільну освіту", постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів" від 13.09. 2017 року № 684 (зі змінами), відповідно до рішення виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради від 20.08.2020 124 та з метою приведення у відповідність облік дітей дошкільного віку (від народження до шести років) та створення належних умов для здобуття дітьми дошкільної освіти за закладом дошкільної освіти «Журавлик-2» закріплені такі села: с.Мирне, с.Данчиміст, с.Тихе, с.Моквин.

У штатному розписі закладу дошкільної освіти «Журавлик-2» передбачено 13,35 ставки працівників. На даний час вакантні посади відсутні.

Звіт директора Мирненського закладу дошкільної освіти «Журавлик-2» Малолюбашанської сілької ради Костопільського району Рівненської області Мальованої Тетяни Ігорівни за 2020-2021 навчальний рік перед батьками, колективом та громадськістю

Розпорядження голови Рівненської ОДА від 23.08.2018 №568 "Про ліцензування освітніх закладів області у сфері дошкільної, початкової, базової, повної загальної середньої освіти"

Положення про внутрішню систему якості освіти Мирненського ЗДО «Журавлик-2» Малолюбашанської сілької ради

Адаптація дитини до дитячого садка