Бібліотечні уроки у бібліотеці

Дата: 20.12.2021 14:45

Книга приходить до кожного з нас у дитинстві. І тому дуже важлива кожна зустріч дитини з книгою, з бібліотекою. Саме на такі зустрічі до публічно-шкільної бібліотеки-філіалу села Маща завітали  першокласники та другокласники місцевого ліцею разом із класними керівниками Романюк Н.М. та Веремчук О.Є.

Бібліотекар познайомила школярів із «царством книги». Цікаво їм було все: і розміщення книг в бібліотеці, і як вибрати цікаву книгу, і для чого потрібні книжкові виставки, і що таке формуляр користувача, і про правила поведінки читачів у бібліотеці та правила поводження з книгою, і ще багато цікавого і корисного про бібліотеку та книгу.

З метою заохотити юних "читайликів" до бібліотеки, прищепити любов до книги з дитинства, були проведені казкові вікторини.

На закінчення переглянули відеоролик про історію створення книги.

Бібліотекар ПШБФ села Маща

Софія САВЧУК