Заклад дошкільної освіти "Вишиванка"

Дата: 20.12.2021 09:23

Адреса: 35009, Україна, Рівненської обл., Рівненська р-н, cело Мала Любаша, вул. Молодіжна, 12.

Графік роботи п’ятиденний: з 8:30 – 17:30.

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Організація освітнього процесу взакладі дошкільної освіти «Вишиванка» Малолюбашанської сільської ради здійснюється відповідно до:

• ЗаконуУкраїни «Про освіту»;
  • ЗаконуУкраїни «Про дошкільну освіту»;
  • Міжнародної конвенції про права дитини;
  • Базового компоненту дошкільної освіти;
  • Програми виховання і навчання дітей "Українське дошкілля" та інших нормативно-правових актів.

Розпочав свою роботу заклад дошкільної освіти «Вишиванка» 10 вересня 2013 року. В перший навчальний рік переступило поріг установи 47 дітей віком від 3 років.

До вересня 2019 року на обслуговуванні по здобутті дошкільної освіти перебувало три населених пункти: с.Мала Любаша, с. Борщівка, с. Лісопіль.

З першого вересня 2021 року за рішенням Малолюбашанської сільської ради від 14.05.2021 року №118 «Про закріплення за закладами дошкільної освіти території обслуговування»  заклад надає освітні послуги дітям від 3 років до 7-8 років, які є жителями села Мала Любаша.

На даний час в закладі дошкільної освіти виховується 35 дітей. Проектна потужність 35 дітей відповідно до ліцензії по наданні освітніх послуг.

Станом на 01 вересня 2021 року сформовано мережу з двох груп:

Веселка - середня -17 вихованців.

Водограй – старша - 18 вихованців.

Задля забезпечення освітньої діяльності та створення комфортних умов сформовано штат із 14 чоловік: директор - 1; педагогічні працівники - 4; обслуговуючий персонал - 9. Загальна кількість 10,6 штатних одиниць.

Вакантні посади станом на 01.12. 2021 року відсутні.

ЯНЧУК Юлія Валеріївна

Народилася 20.10.1980 року. Проживає в селі Мала Любаша, Рівненського району, Рівненської області.  Заміжня, виховує двох синів.

Загальний педагогічний стаж – 8 років.

2012 року закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім.академіка Степана Дем’янчука за спеціальністю «Практичний психолог та соціальний працівник».

2014 року закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім.академіка Степана Дем’янчука за спеціальністю «Вчитель початкової школи та вихователь дітей дошкільного віку».

Цього навчального року атестується за спеціальністю «вихователь». Працює над проблемною темою «Роль зображувальної діяльності у розвитку психологічних функцій дітей дошкільного віку».

Є керівником предметної комісії за циклом «Дошкільна освіта» при відділі освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради з 2018 року.

Розпорядження голови Рівненська ОДА від 23.08.2018 №568 "Про ліцензування освітніх закладів області у сфері дошкільної, початкової, базової, повної загальної середньої освіти"

Освітня програма закладу дошкільної освіти "Вишиванка" Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області (на 2021-2022навчальний рік"

Структура та органи управління закладом дошкільної освіти «Вишиванка»

Кадровий склад закладу дошкільної освіти "Вишиванка"