A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

19 державна пожежно-рятувальна частина (м. Костопіль) 7 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області надає наступні платні послуги

Дата: 14.12.2021 12:08
Кількість переглядів: 120

19 державна пожежно-рятувальна частина (м. Костопіль) 7 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області надає наступні платні послуги:

  1. Нав'язування та проведення випробування пожежних рукавів.

  2. Забезпечення пожежної охорони об'єкта, у тому числі із залученням техніки, під час проведення культурно-масових заходів та спортивних змагань.

  3. Забезпечення пожежної охорони об’єкта, у тому числі на виїзній техніці. Під час проведення робіт з підвищеним рівнем вибухопожежонебезпеки, зливно-наливних операцій з нафтопродуктами і перекачування газів та газових сумішей, вогневих робіт.

  4. Залучення пожежної техніки для випробування опресування, промивання, продавлювання систем водопостачання та їх обладнання.

  5. Перевірка пожежних гідрантів.

  6. Ремонт і технічне обслуговування пожежних водоймищ, їх наповнення і відкачування.

  7. Відкачування води, очищення від льоду та снігу покрівель будинків, відкривання квартир громадян та грат на вікнах і балконах.

  8. Перевірка та випробування внутрішніх пожежних кранів.

  9. Проведення лекцій, занять, семінарів на протипожежну тематику.

  10. Обслуговування державною аварійно-рятувальною службою.

За довідками звертатися за адресою: м. Костопіль, пров. Артилерійський, 5, тел./факс (03657) 2-18-58, 2-23-60, Електронна адреса: kostopil@rv.dsns.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора