A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, члени виконавчого комітету та депутати сільської ради

Дата: 07.12.2021 08:39
Кількість переглядів: 772

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Цей день є святом кожної громади, району, міста, села, селища та кожного їх мешканця. Адже місцеве самоврядування — найбільш наближений до людей рівень влади. Саме на органи місцевого самоврядування покладена відповідальність за розвиток територіальної громади та добробут усіх мешканців. Від нашої праці, відповідальності та професіоналізму залежить якість життя наших громадян, вирішення їхніх повсякденних проблем та нагальних питань.

Тому, в цей день, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду кращою. Щиро дякую Вам, дорогі земляки та колеги, за любов до рідних сіл, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії жителів нашої громади. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи.

Щиро бажаю вcім, хто взяв на себе відповідальність працювати на благо людей, — здоров’я, добробуту, миру і злагоди, витримки і нових звершень у вашій непростій роботі!

З повагою

Малолюбашанський сільський голова

Світлана КОВАЛЬЧУК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора