Внесок платників податків Рівненщини до держбюджету складає понад 1,8 мільярда гривень ПДВ

Дата: 01.12.2021 08:28

Упродовж січня-жовтня 2021 року платники податків Рівненщини сплатили до державного бюджету 1 мільярд 614 мільйонів гривень податку на додану вартість. За словами в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталія Чуя, рівень надходжень аналогічного періоду 2020 року перевищено на 522 мільйони гривень, або на 40,7 відсотка.

Посадовець зазначив, що у загальній сумі доходів державної скарбниці сплата ПДВ склала 45 відсотків.  «Збільшення надходжень з податку на додану вартість підтверджує принцип прозорості в адмініструванні ПДВ, ефективне відпрацювання ризикових операцій суб'єктів господарської діяльності, руйнування схем з формування фіктивного податкового кредиту, запровадження нових підходів в адмініструванні цього податку та вдосконалення роботи електронних сервісів», - акцентує Віталій Чуй.

Довідково: на початок вересня в області зареєстровано 3890 платників ПДВ, серед яких 3290 юридичних осіб та 600 фізичних осіб-підприємців.

Головне управління ДПС у Рівненській області