ВШАНУЙМО ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 26.11.2021 17:31

Щороку, в останню суботу листопада, вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами голодоморів.

Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про загиблих, зробити все можливе, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору-геноциду.

Схилімо голови в скорботі за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму.

До вашої уваги відеочитання працівників закладів культури с. Мирне вірша Наталії Погребняк "Свічка-пам'ять".

27 листопада 2021 року о 16:00  запрошуємо приєднатися до акції «Запали свічку пам’яті у своєму вікні".

Бібліотекар ПШБФ села Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК