Дата: 22.11.2021 09:14

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках.

Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи  ПШБФ села Мирне пропонує ознайомитися з новою віртуальною книжковою виставкою "У революції Гідності доля народу". На виставці представлено книги із фонду публічно-шкільної бібліотеки-філіалу села Мирне.

Також для користувачів створено інформ-реліз "День Гідності та Свободи:цікаві факти".

Бібліотекар ПШБФ села Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК