Податкова амністія - це унікальний шанс легалізувати активи, які були приховані від оподаткування

Дата: 21.11.2021 21:51

В Україні з 1 вересня  розпочалась  кампанія одноразового добровільного декларування, так звана податкова амністія, яка триватиме протягом року.

Фахівці Головного управління ДПС у Рівненській області надають відповіді на актуальні запитання жителів регіону щодо одноразового добровільного декларування: хто може скористатись податковою амністією, які активи можна задекларувати, скільки треба сплатити податків, чи будуть податківці перевіряти подані декларації та інші.

Детальніше в брошурі.

З інформацію щодо одноразового добровільного декларування можна ознайомитися у банері «Одноразове добровільне декларування» на вебпорталі Державної податкової служби України за  посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya