A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Рівненщина: підприємці – «спрощенці» сплатили до місцевих бюджетів майже 704 мільйона гривень

Дата: 17.11.2021 09:02
Кількість переглядів: 86

У  січні – жовтні 2021 року до бюджетів територіальних громад Рівненщини надійшло 703,7 млн грн єдиного податку, що на 125,1 млн грн більше, ніж за 10 місяців 2020 року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній.

Вона зазначила, що найбільшу суму єдиного податку до місцевих громад   сплатили фізичні особи - підприємці, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Їх внесок – 543,2 млн грн єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджети на 70,3 млн грн єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 90,2 млн грн. цього платежу.

У податковій службі Рівненщини підкреслюють, що єдиний податок від платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, стабільно поповнює місцеві бюджети області і є важливою фінансовою складовою у вирішенні як економічних, так і соціальних питань регіону.

В свою чергу,  податкова служба області  продовжує створювати комфортні умови для ведення бізнесу в регіоні, покращує сервісне обслуговування платників податків.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора