Понад 1,4 млдр грн ПДВ відшкодовано суб’єктам господарювання Рівненщини

Дата: 16.11.2021 11:46

У січні - жовтні 2021 року 301 суб’єкт господарювання, що перебувають на обліку в ГУ ДПС у Рівненській області, заявили про бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий рахунок. Їм було  відшкодовано 1 млрд 469 млн грн ПДВ.

Як зазначив в.о. начальника податкової служби в області Віталій Чуй, у порівнянні із відповідним періодом минулого року, це більше на 18 відс, або на 228 млн гривень.

Нагадаємо, процес відшкодування ПДВ прозорий і відбувається в автоматичному режимі. Але платник може отримати бюджетне відшкодування у законодавчо встановлені строки лише в разі правильного ведення податкової звітності, а також без здійснення ризикових операцій, що можуть слугувати мінімізації податкових платежів.