Заклад дошкільної освіти "Полісяночка"

Дата: 15.11.2021 12:08

01 вересня 2019 року гостинно відчинив свої двері для маленьких жителів села Борщівка новий заклад дошкільної освіти «Полісяночка» Малолюбашанської сільської ради.

Заклад створено на підставі рішення Малолюбашанської сільської ради від 03.05.2019 р. та є комунальною власністю Малолюбашанської сільської ради. Проектна потужність – 30 місць.

Садок розрахований на 2 групи загального розвитку, які комплектуються за віковими ознаками.

На 1 вересня 2021 року в ЗДО працює:

• II група молодшого дошкільного віку – 1 (15 дітей);

• група старшого дошкільного віку – 1 (16 дітей);

Фактичний склад дітей на 01.09.2021 рік – 31.

У дитячому садку створюють атмосферу затишку та комфорту 15 працівників. На даний час вакантні посади відсутні.

ПІСКОВЕЦЬ Валентина Василівна

Звіт директора закладу дошкільної освіти «Полісяночка» Малолюбашанської сільської ради Рівненської області Пісковець Валентини Василівни перед батьками, колективом та громадськістю з питань статутної діяльності закладу у 2020-2021 навчальному році

Звіт директора закладу дошкільної освіти «Полісяночка» Малолюбашанської сільської ради Пісковець Валентини Василівни перед батьками, колективом та громадськістю про діяльність закладу у 2020-2021 навчальному році

Згідно рішення виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради від 14.05.2021 року №118 «Про закріплення за закладми дошкільної освіти території обслуговування» за закладом дошкільної освіти «Полісяночка» Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області закріплена територія з метою своєчасного обліку дітей дошкільного віку (від народження до шести років), а саме: село Борщівка: вул. Шевченка; вул. Поліська; вул. Першотравнева; вул. Сільська; вул. Хутірська; вул. Затишна; вул. Лісова; вул. Польова; вул. Лесі Українки.

Адреса закладу: вул. Лісова, 5А, с. Борщівка, 35061.

Режим роботи закладу: П’ятиденний робочий тиждень  з 8.30 до 17.30 год. Вихідні: субота, неділя, святкові дні.

Статут закладу дошкільної освіти "Полісяночка"

Правила прийому у дитячий садок

Правила прийому дітей в ЗДО "Полісяночка" під час карантину

Правила поведінки в ЗДО

План роботи ЗДО "Полісяночка" на 2021-2022 навчальний рік

Освітня програма ЗДО "Полісяночка"на 2021-2022 навчальний рік

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти комунального закладу ЗДО «Полісяночка» Малолюбашанської сільської ради

Мова освітнього процесу ЗДО "Полісяночка

Розмір плати за навчання

Умови доступності закладу дошкільної освіти "Полісяночка" для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Кадровий склад ЗДО «Полісяночка» згідно з ліцензійними умовами

Матеріально-технічна база закладу дошкільної освіти «Полісяночка»

Наказ директора ЗДО "Полісяночка" від 01.09.2021 №35-о/д "Про запобігання булінгу (цькуванню)та сворення комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) в закладі дошкільної освіти «Полісяночка»"

Наказ директора ЗДО "Полісяночка" від 01.09.2021 №36-о/д "Про збір даних до інформаційнотелекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти» у 2021-2022 н.р."

Буклет "Стоп булінг"