9 листопада - День української писемності та мови

Дата: 10.11.2021 11:55

9 листопада в день вшанування пам’яті Нестора літописця в Україні відзначають День української писемності та мови.

З цієї нагоди в публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Мирне експонується книжкова виставка-калейдоскоп "Найдзвінкіше слово рідне, найрідніша мова".

Українська мова офіційно визнана однією з найкрасивіших мов світу. Вона посідає друге місце в світі за мелодійністю після італійської та третє за красою лексики після французької та перської. А перші слова з української мови були записані в 448 році н.е. Це слова мед і страва.

То ж запрошуємо до бібліотеки читачів ознайомиться з літературою для читання та навчання.

Пропонуємо всім, хто любить Україну взяти участь у наших цікавих мовних розвагах «У рідному слові велика сила»!????

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК