Всеукраїнський онлайн-урок профорієнтації для учнів 7-11 класів

Дата: 10.11.2021 11:44

Його організаторами виступили: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «HR YOU».

Головна мета уроку - надати можливість молодому поколінню українців визначити професію своєї мрії, мотивувати учнів на побудову власної успішної кар’єри, реалізувавши себе в Україні.

На уроці будуть присутні відомі українці:

• Євген Клопотенко, український шеф-кухар, телеведучий, входить до топ-50 кухарів світу,

• Жан Беленюк, Олімпійський чемпіон в Токіо,

• Уляна Пчолкіна, чемпіонка світу з пара-карате, телеведуча та громадська діячка,

• Ганна Різніченко, кар'єрний радник, яка проведе майстер-клас "Як визначити професію своєї мрії".

Урок триватиме - 45 хв.

Важливо Урок можна переглянути  всім бажаючим, як підліткам, які ще в пошуках підходящої сфери діяльності, так і батькам, які хочуть допомогти своїм дітям у пошуку майбутньої професії.

Дивіться промо-ролик уроку з профорієнтації за посиланням, щоб дізнатися більше про проведення заходу.