Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 14:48

Сердечно вітаю вас з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.

Щиро вдячна працівникам будинку культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

Бажаю вам творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З повагою в.о.сільського голови

Алла ЛЕМЕШЕВСЬКА