Від платників Рівненщини до бюджету надійшло 399 млн гривень військового збору

Дата: 05.11.2021 18:31

Платники податків Рівненщини що за січень – жовтень 2021 року сплатили 399 млн грн військового збору для реформування української армії. За словами заступника начальника ГУ ДПС у Рівненській області Зої Хоній, порівняно з аналогічним періодом минулого року платники області сплатили на 86 млн грн більше «патріотичного податку».

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено з серпня 2014 року, його ставка складає 1,5 відс. від об’єкта оподаткування, а платниками є:

- фізична особа-резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи;

- фізична особа-нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;

- податковий агент.

Цим збором обкладаються доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання), а також іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.