Чи може неповнолітня особа отримати ЕДП у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС та який порядок отримання?

Дата: 04.11.2021 16:40

Неповнолітня особа віком від 14 до 18 років може отримати електронні довірчі послуги у Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС, надавши окрім переліку документів для отримання електронних довірчих послуг фізичній особі, заяву у довільній формі про письмову згоду хоча б одного з батьків (усиновлювачів) або піклувальників, та засвідчену копію свідоцтва про народження особи. При цьому обов’язкова присутність хоча б одного з батьків (усиновлювачів) або піклувальників дитини з оригіналом паспорта.

У разі якщо фізична особа у віці від 16 років зареєстрована як фізична особа – підприємець – згода батьків непотрібна.

Детальніше – в ЗІР (https://zir.tax.gov.ua/ ), категорія  питання  301.02.