КНИГА - ТВІЙ ДРУГ

Дата: 28.10.2021 12:23

22 жовтня в публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Мирне відбулося бібліотечне заняття "Книга - твій друг".

Учасниками заходу стали учні-читачі 3 класу Мирненського ліцею на чолі зі своїм класоводом Оксаною Леонідівною Смолій. Для того, щоб заняття у бібліотеці запам’яталося дітям, бібліотекар розділила його на дві частини.

У першій, теоретичній, третьокласники ознайомилися з правилами роботи бібліотеки, як вибрати потрібну книгу, як поводитися з книгою, щоб вона довго «жила», як розміщені книги на полицях, щоб можна швидко знайти потрібного автора та потрібну інформацію.

Не менш захоплюючою була і друга, практична, частина уроку. Літературні вікторини, загадки та цікаві запитання-розповіді від імені казкових героїв так захопили дітвору, що відведений на урок час минув, як одна мить. Самі діти зізналися, що багато цікавого та корисного можна дізнатися не лише з комп’ютера, а й завітавши до бібліотеки.

На згадку про сьогоднішній захід бібліотекар подарувала діткам буклети "Книга - твій  друг".

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК